Spálňa - Dubaj apartmány

O nás

Dubaj apartmány?
Žiadna iná cestovka vám v Dubaji nezabezpečí takú úžasnú dovolenku ako my. Smelé vyhlásenie? Do bodky ho naplníme. Naša agentúra totiž sídli priamo tu, v Dubaji. Sieť našich kontaktov si poctivo budujeme už 8 rokov a vďaka tomu dokážeme ponúknuť to, čo žiadna iná slovenská konkurencia. Nadštandardné služby, za lokálne ceny.
Elite Tower
Prečo práve s nami?

Osobné kontakty si v arabskom svete vážia nadovšetko a to je našou obrovskou výhodou. To, že sídlime priamo v Spojených arabských emirátoch nám umožňuje dohodnúť pre vás podmienky, služby a predovšetkým ceny, aké vám v ponúkaných destináciách a apartmánoch, nemá šancu zabezpečiť nikto iný.

Naše doplnkové služby, flexibilita riešení a znalosť miestneho sveta budú pre vás obrovskou výhodou. Pre nás individuálny prístup nie je iba fráza z reklamného letáčika. To že sídlime priamo v Dubaji je pre vás istota, že vám pomôžeme okamžite, ako sa na nás obrátite, nech už potrebujete čokoľvek.

S nami sa vám nestane, že by ste ostali niekde v štichu, vydaní napospas cudzej krajine. Všetky dodatočné nároky, či požiadavky vzniknuté priamo na mieste môžete vyriešiť osobne, rýchlo a samozrejme v slovenčine. Sme vám tu vždy k dispozícii.

Kuchyňa - Dubaj apartmány
Komu apartmány ponúkame?

Hovorí sa: „Koľko ľudí, toľko chutí.“ My si vypočujeme vaše želanie a dovolenku na mieru ušijeme ÚPLNE KAŽDÉMU! Či už preferujete oddych s rodinou prípadne partiou priateľov alebo je pre vás predstava ideálnej dovolenky spojená so samotou a knihou pod palmami. vyberieme pre vás v Dubaji to najlepšie. Naše Dubaj apartmány ponúknu útočisko skutočne každému, kto sa rozhodne hľadať ten “SVOJ” druh oddychu práve v Dubaji a SAE.

Povedzte nám svoje vysnívané predstavy a my sa postaráme, aby ich realita ešte prekonala.

Často kladené otázky

 • Do Dubaja bez cestovky?

  Prečo nie! Vyhnite sa zbytočným poplatkom a ušetríte niekoľko stoviek eur. Sídlime v Dubaji a naša priama spolupráca s majiteľom apartmánov vám zabezpečí najlepšie ceny ubytovania počas celého roka. K dispozícií máme 10 dvojizbových a 2 trojizbové kompletne zariadené apartmány vhodné pre rodinu, dovolenku s priateľmi alebo na krátkodobý prenájom v lukratívnej oblasti Dubaj Marína s vynikajúcou dostupnosťou.

 • Lacné letenky do Dubaja?

  Žiaden problém! Náš vyhľadávač vám nájde najlacnejšie letenky do Dubaja z Bratislavy, Viedne, Prahy alebo Budapešti. Priamo spolupracujeme s niekoľkými leteckými spoločnosťami, čo vám vždy zabezpečí tie najvýhodnejšie ceny leteniek.

 • Potrebujem víza do Dubaja?

  Dohoda medzi Európskou úniou a Spojenými arabskými emirátmi zabezpečila, že občania Slovenskej republiky obdržia bezplatné turistické víza priamo pri vstupe do Spojených arabských emirátov. Potrebný je iba platný cestvoný pas s minimálnou platnosťou 6 mesiacov po návrate. Deti musia mať taktiež svôj vlastný cestovný pas.,

 • Aké je v Dubaji počasie?

  Dubaj má veľmi príjemné podnebie s teplými zimnými mesiacmi (December – Február) okolo 22 ºC - 28 ºC a vysokými teplotami v horúcich letných mesiacoch (Júl – August) nad 40 ºC. Samozrejmosťou je vysoká vlhkosť vzduchu hlavne počas letných mesiacov. Ideálne teploty sú v období od Marca až do konca Júna a od Septembra až do konca Decembra okolo 28 ºC - 36 ºC. V priemere padne ročne iba okolo 100 mm zrážok.

 • Konzumácia alkoholu v Dubaji?

  V Dubaji sa alkohol podáva turistom vo väčšine hotelových komplexoch, baroch a reštauráciách, ktorých je nespočetné množstvo. V Dubaji nie je možné alkohol kúpiť v žiadnom supermarkete alebo akomkoľvek obchode na to určenom pokiaľ nie ste držiteľom rezidentských víz a alkoholovej licencie. Do Dubaja je možné priniesť 4 litre alkoholu na osobu. Ďalšími možnosťami sú kúpa alkoholu priamo na letisku v príletovej hale v duty free zóne alebo v emirátoch Ajman a Ras al Khaimah bez akejkoľvek alkoholovej licencie.

 • Aká je v Dubaji mena?

  Oficiálnou menou Spojených arabských emirátov je Dirham (AED). 1 Dirham má hodnotu 100 filsov a nájdete ho pod skratkami DHS alebo DH. Na Slovensku neexistuje banka ani zmenáreň, ktorá by disponovala touto menou. Preto odporúčame zameniť Dirham priamo v Spojených arabských emirátoch. Možností je obrovské množstvo. Platba kartou je možná takmer kdekoľvek. Aktuálny kurz 1€ = 4,0942 AED.


Máte ešte ďalšie otázky?