Vitajte v Dubaj Marína – prirodzenom centre Dubaja

Naše apartmány sú situované v jednej z najvyhľadávanejších oblastí Dubaja – Dubai Marina a Jumeirah Beach Residence, tzv. “JBR”.

  • “Dubai Marina” je najväčší umelo vytvorený kanál na svete a slúži ako prístav a kotvisko súkromných jácht a lodí. Marina je tepnou organizmu zvaného Dubaj. Je lemovaná promenádami s množstvom reštaurácií, terás, kaviarní a poskytne vám intenzívny pocit dovolenky v prímorskom raji.
  • Oblasť je súčasťou Perzského zálivu a ponúka nespočetné možnosti na kúpanie a vodné športy pre všetky vekové kategórie. Táto populárna časť Dubaja sa skladá z dvoch častí, a to z tzv. “The Walk” a “The Beach”.
  • Časť „The Walk“ je 1,7 km dlhá promenáda s reštauráciami a kaviarňami, krásnym bulvárom na prechádzky a obchodmi s butikmi najznámejších svetových značiek. „The Beach“ je zasa komplex nákupných a stravovacích jednotiek priamo na verejnej pláži „JBR“.
  • Určite odporúčame miestny mini vodný park, ktorý oceníte najmä, ak sú s vami na dovolenke aj deti. Nájdete tu však aj kino pod holým nebom, či ďalšie zaujímavé nákupné centrum.
  • Súčasťou „JBR“ je aj umelo vytvorený ostrov Bluewaters, na ktorom sa plánuje budovať množstvo hotelov, apartmánov a zábavných centier. Magnetmi v tejto oblasti sa však onedlho stanú vyhliadkové koleso „The Dubai Eye” a neskutočných 210 metrov vysoké „The Ferri Wheel“, ktoré bude po dokončení najväčším takýmto kolesom na svete.
Marina Walk
Marina Walk
Krátka prechádzka po Marina Walk, počas ktorej si oddýchnete. Nezabudnite vyskúšať jednu z mnohých kaviarní a reštaurácií.
The JBR Beach
The JBR Beach
10 – 15 minúť príjemnej prechádzky z apartmánu na najobľúbenejšiu pláž v celom Dubaji.
The Walk JBR
The Walk JBR
Krásna prechádzka po “The JBR Walk“ kde nájdete množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodov, hotelov a barov, hneď vedľa pláže.

Aktivity v oblasti Dubaj Marína

Nákupné možnosti, reštaurácie, kiná, spa, masáže, fitness centrá, yoga, golf, tenis, vodné športy, plávanie, bicyklovanie, basketbalové ihriská, prenájom lodí, zoskok z lietadla padákom.