Ak na dovolenku do Dubaja tak jedine s nami

Palm Atlantis

Hľadáte dovolenku, no vaše nároky sú nesplniteľné? Chcete nemožné a očakávate zázraky? Strávte dovolenku v Dubaji. Navštívte jediné miesto na svete, kde sa už dnes sny stávajú skutočnosťou a fantázia realitou.

O úžasnom a exotickom Dubaji už ste zrejme počuli, ale verte nám, v tomto prípade na 100 % platí radšej raz zažiť ako tisíckrát počuť. Zahoďte predsudky a navštívte svetovú metropolu číslo jeden.

Dubaj – najkrajší z emirátov

Dubaj je najkrajší zo siedmich emirátov tvoriacich Spojené arabské emiráty a zároveň tiež mesto, ktoré vám vyrazí dych zakaždým, keď ho navštívite. Kto sem raz vkročí, bude sa chcieť vrátiť. Kúsok Dubaja vo vás už zostane navždy.
Bezkonkurenčné počasie, počas celého roka v Dubaji prakticky neexistuje škaredý deň, tisíce svetových obchodov, v úžasných dizajnových obchodných centrách (odporúčame Souk Madinat), pieskové pláže všade navôkol, to všetko a ešte množstvo ďalších detailov robí z Dubaja neodolateľné miesto na príjemný dovolenkový pobyt.
Je úplne jedno či hľadáte oázu pokoja bez človeka široko ďaleko, alebo pulzujúci svet plný ľudskej energie, Dubaj vám poskytne jedno aj druhé. Stačí si vybrať.

Kozmopolitný svet odený v luxuse

Ak ste si niekedy priali navštíviť mesto budúcnosti, Dubaj ešte prekoná vaše očakávania. Moderná architektúra búra akékoľvek dogmy a stereotypy o nekombinovateľnosti moderny a umenia očarí aj tých, ktorých inak krása stavieb necháva chladnými.
Najväčším bohatstvom sú však ľudia, ktorí tu žijú. Možno vás prekvapí, ale pôvodnými občanmi S.A.E je len 20 % obyvateľov. Dubaj jednoducho žije globálnou spoločnosťou a je absolútne priateľský ku všetkým rasám, pohlaviam aj vyznaniam. Len málokde nájdete toľko usmievavých a optimistických ľudí ako tu. Tradičná arabská pohostinnosť tu je podporená všeobecnou otvorenosťou k novým ľuďom, či už sú to turisti alebo noví zamestnanci svetových firiem, ktoré v Dubaji pôsobia.

Dovolenka v Dubaji vás nezruinuje

Možno aj vy máte Dubaj uložený v pamäti, ako drahé luxusné mesto. Nebudeme vám klamať, skutočne takým môže byť. Ale aj tu platí, že aké si to urobíte, také to budete mať. Lacné letenky do Dubaja a aj výhodné pobyty v Dubaji si totiž môže nájsť a dopriať každý, kto sa pozrie aj za oponu klasických ponúk cestových kancelárií.
Napríklad aj ubytovanie v Dubaj Marina, čo je snáď najvychytenejšie miesto v celom emiráte, zoženiete za sumu, za ktorú bežne bývate v Chorvátsku. Skúste si pozrieť ponuky apartmánov na našej webstránke. Budete prekvapení za aké peniaze strávite v Dubaji úplne rovnakú dovolenku ako všetky celebrity a superboháči sveta.
Trojizbový apartmán
Dvojizbový apartmán

Prečo bývať v apartmánoch dubajapartmany.sk

Dovolenky v Dubaji vám zabezpečia desiatky cestoviek, tak prečo si vybrať práve nás? Pretože sme agentúra sídliaca priamo v Dubaji, s 8 rokov poctivo budovanou sieťou lokálnych kontaktov, zameraná priamo na sprostredkovanie dovoleniek a krátkodobých prenájmov v tomto emiráte.
Osobné kontakty si v arabskom svete vážia nadovšetko a to je našou obrovskou výhodou. To, že sídlime priamo v Spojených arabských emirátoch nám umožňuje dohodnúť pre vás podmienky, služby a predovšetkým ceny, aké vám v ponúkaných destináciách a apartmánoch, nemá šancu zabezpečiť nikto iný.
Rovnako to platí o doplnkových službách, flexibilite riešení a pohodlí pre každého z vás. Individuálny prístup u nás nie je iba fráza, to že máme kancelárie priamo v Dubaji je vaša istota, že vám dokážeme pomôcť prakticky okamžite, nech potrebujete čokoľvek. S nami nemáte dôvod obávať sa, že vás nejaká cestovka nechá v “štichu”. Všetky dodatočné nároky, či požiadavky vzniknuté priamo na mieste vašej dovolenky, môžeme vyriešiť osobne, rýchlo a na úrovni. Sme vám tu vždy k dispozícii.
Navštívte jediné miesto na svete, kde sa už dnes sny stávajú skutočnosťou a fantázia realitou.
Martin Moncmann

Burj Al Khalifa

Burj Khalifa

Len málokto a máločo dokáže tromfnúť Dubaj v pompéznosti.
Burj Al Arab

Burj Al Arab

Snáď neexistuje nič čo by Dubaj vo svete reprezentovalo viac než nádherný hotel Burj Al Arab.