Do Dubaja bez cestovky

Burj Al Arab
Snívate o dovolenke v Dubaji, no vaše nadšenie vyprchá, keď si v cenníkoch cestoviek nájdete koľko by vás taká dovolenka stála? Nestrácajte optimizmus a nenechajte si ničiť sny. Dubaj naozaj nie je drahý a bez problémov si ho môže dovoliť aj priemerne zarábajúci Slovák. Akurát to nebude cez cestovku.
Nemajte strach, nenecháme vás ísť do Dubaja na vlastnú päsť. Pomôžeme vám. Na našich internetových stránkach www.dubajapartmany.sk nájdete všetko potrebné k tomu, aby ste si užili dokonalú dovolenku v nádhernom Dubaji, bez obmedzení cestovnej kancelárie, ale so všetkými výhodami, ktoré cestovky ponúkajú.
Základnými kameňmi úspechu každej dovolenky sú tri veci. Letenky, ubytovanie a poistenie. Všetko vyriešite cez nás. Pri cestovaní ide hlavne o pomer cena/komfort, pri ubytovaní o cenu/polohu a poistenie je dôležité pre pokojný spánok. My vám pomocou www.dubajaparmany.sk pomôžeme a pridáme k tomu aj ďalšie bonusy a benefity.

Letenky

Cesta zo Slovenska do Dubaja je dnes maximálne jednoduchá. Priamo do Dubaja sa lieta aj z Bratislavy. Ak by vám to nevyhovovalo, je tu aj Viedeň, Budapešť a Praha. Vďaka veľkej konkurencii leteckých prepravcov sú niekedy letenky až smiešne lacné.
Aby ste nemuseli tráviť hodiny času skúmaním ponúk najlacnejších leteniek, priamo na našej stránke ponúkame možnosť rezervovať si palubné lístky cez rezervačný systém www.vyhodneletenky.sk. Vďaka ich prepracovanému, špeciálnemu algoritmu si môžete byť istý, že poletíte do Dubaja za najnižšiu cenu na trhu.
Z leteckých spoločností odporúčame Emirates, Wizzair, AirArabia, no najmä Flydubai, ktorá ponúka bezkonkurenčné ceny a skvelý komfort.

Ubytovanie

V prípade, že sa rozhodnete cestovať do Dubaja s www.dubajapartmany.sk nemusíte si s ubytovaním robiť žiadne starosti. Ubytujeme vás luxusne, no za prijateľnú cenu. Zabudnite na drahé hotely. Ubytovanie v Dubaji ponúkame v špičkovo vybavených dvoj a trojizbových apartmánoch za zlomok ceny hotelov. Bývať budete v druhej najvyššej obytnej budove sveta – 92 poshodovej Elite Residence Tower, priamo v centre slávnej štvrte Dubai Marina. 12 našich apartmánov je kedykoľvek k dispozícii.
Výnimočná poloha zaručuje bývanie len pár minút chôdze od najväčších dubajských lákadiel. Pešo prejdete do Marina Walk, na pieskovú pláž JBR. Hneď vedľa Elite Tower je stanica metra, autobusová zastávka a využiť môžete aj prístav. Neďaleko je známe nákupné centrum Dubai Marina mall, slávny palmový ostrov a množstvo značkových obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov. Vynikajúce ubytovanie v Dubaji, so servisom, aký vám žiadna cestovka neponúkne. Zarezervujte si ho ešte dnes!
Trojizbový apartmán
Dvojizbový apartmán

Poistenie

Dubaj je absolútne bezpečný, no napriek tomu vám odporúčame sa pred cestou poistiť. Ak neviete čo by pre vás bolo najvhodnejšie, aj tu sme pripravení vám pomôcť. Našim dlhoročným, spoľahlivým partnerom je poisťovňa AXA. S touto poisťovňou spolupracujeme už roky a preto vieme, že sa o svojich klientov naozaj starajú a pomáhajú im. Pokiaľ chcete mať dovolenku úplne bez stresu, určite si pozrite našu sekciu poistenie a stavte na kvalitného partnera.
Napríklad aj ubytovanie v Dubaj Marina, čo je snáď najvychytenejšie miesto v celom emiráte, zoženiete za sumu, za ktorú bežne bývate v Chorvátsku. Skúste si pozrieť ponuky apartmánov na našej webstránke. Budete prekvapení za aké peniaze strávite v Dubaji úplne rovnakú dovolenku ako všetky celebrity a superboháči sveta.

Prečo cestovať s nami

Prečo si vybrať nás a nie cestovku? Jednoducho preto, že žiadna cestovná kancelária vám nie je schopná zabezpečiť takú skvelú dovolenku, za takú cenu, ako my. Sídlime priamo v Dubaji, žijeme tu, a s miestnymi dodávateľmi spolupracujeme už viac ako 8 rokov. To je obrovská výhoda, vďaka ktorej vám dokážeme ponúknuť to čo žiadna iná slovenská konkurencia – vynikajúce služby a produkty za lokálne ceny. S nami sa dostanete tam, kde so žiadnou cestovkou a máte servis v slovenčine 24 hodín, 7 dní v týždni.
Využite naše nadštandardné služby, flexibilitu riešení a znalosť tunajšieho sveta. Individuálny prístup u nás nie je iba prázdna fráza. Dovolenku ušijeme na mieru pre každého. To že sídlime priamo v Dubaji je istota, že vám kedykoľvek pomôžeme priamo na mieste a zabezpečíme všetko čo bude v našich silách.
My vám pomôžeme a pridáme k tomu aj ďalšie bonusy a benefity.
Martin Moncmann

Burj Al Khalifa

Burj Khalifa

Len málokto a máločo dokáže tromfnúť Dubaj v pompéznosti.
Burj Al Arab

Burj Al Arab

Snáď neexistuje nič čo by Dubaj vo svete reprezentovalo viac než nádherný hotel Burj Al Arab.