Dubaj vôbec nie je drahý, nájdite si svoju cestu

Stále máte Dubaj zafixovaný ako ultra drahú destináciu pre horných desaťtisíc? Zabudnite na predsudky a odtrhnite oči od predražených katalógov štandardných cestovných kancelárií. Realita je úplne iná, dnes sa môžete do Dubaja dostať lacno a pohodlne, priamo z Bratislavy. A vďaka tomuto článku zistíte, že ani za ubytovanie nemusíte zaplatiť viac, ako na bežných dovolenkových destináciách ako Chorvátsko či Turecko.

Lacné letenky

Mnoho ľudí si povie, že šetriť na letenkách je zbytočnosť, hlavne ak letí do destinácie, ako je Dubaj. Lenže nech má človek rozpočet aký chce, ušetriť za let sto a viac Eur sa oplatí. Každému. Hlavne ak to absolútne nepocítite na komforte.
So stránkou www.vyhodneletenky.sk je hľadanie najvýhodnejších leteniek hračkou aj pre človeka, ktorý doteraz nikdy letenky nebookoval. Portál Výhodné letenky vďaka šikovnému algoritmu denne prehľadá stovky ponúk leteniek od desiatok leteckých spoločností, aby vám mohol v reálnom čase ponúknuť tie najlepšie tipy pre výhodné cestovanie do destinácií na celom svete.
Vďaka nášmu partnerstvu s týmto portálom, nájdete ich vyhľadávací formulár aj všetky časy odletov priamo na našich stránkach. Do filtra môžete zadať množstvo podmienok a nechať si nájsť letenky ušité na mieru. Je len na vás a vašich preferenciách kam vás cestovná horúčka tentokrát zanesie. To ako sa tam dostanete zverte kvalitnému vyhľadávaču.

Špičkový letecký dopravca

Leteckých spoločností, ktoré lietajú do Dubaja je mnoho a cenová hladina leteniek je vďaka tomu poriadne pestrá. Ak vám však môžeme poradiť, vyberte si spoločnosť Flydubai. Tá má síce pri svojom mene uvedené, že ide o nízkonákladovú spoločnosť, čomu zodpovedajú aj ceny, lenže kvalita a servis sú ďaleko, ďaleko, za hranicou toho čo vám ponúkne akákoľvek iná nízkonákladovka lietajúca do Dubaja.
Flydubai bola založená s priamou podporou vlády S.A.E v roku 2008 a za 11 rokov sa vypracovala na najrýchlejšie rastúcu nízko nákladovú spoločnosť na svete. Z 3 lietadiel v roku 2009 je dnes výhľadovo 235 lietadlová flotila najmodernejších strojov typu Boeing 737 – 800 a Boeing 737 Max.
Letecká spoločnosť v súčasnosti lieta do takmer 100 destinácií po celom svete. Pre vás je výhodné, že do Dubaja sa s ňou ľahko dostanete z Bratislavy, Prahy alebo pokojne z predchádzajúcej dovolenky, zo Záhrebu.
A ako sme už napísali, nečakajte nič iné, ako špičkový servis. Moderné lietadlá, dokonale zohratá posádka a Business class za cenu, akú vám neponúkne nikto iný. Let s flydubai je zážitok a dokonalý začiatok alebo príjemná bodka za úžasnou dovolenkou v Dubaji.

Najlepšie ubytovanie

Po dlhom lete dobre padne, ak sa môžete ubytovať na príjemnom a pohodlnom mieste. O to sa už postaráme my v www.dubajapartmany.sk. Sídlime priamo v Dubaji a máme tu vybudovanú neoceniteľnú a bezkonkurenčnú sieť kontaktov.
Našim poslaním je postarať sa o to, aby ste si najlepšie destinácie v Dubaji mohli užiť za zlomok ceny, ktorú by ste zaplatili v bežnej cestovke. Apartmány, ktoré ponúkame totiž buď priamo vlastníme alebo prenajímame od preverených domácich poskytovateľov (nie agentúr). Všetkých osobne poznáme a spolupracujeme s nimi dlhé roky. Cena tak nie je navýšená o žiadne zbytočné provízie.
K dispozícii sú napríklad dokonalé, dvoj či trojizbové apartmány v najvyhľadávanejšej časti Dubaja – Dubai Marína. Ale nielen tam. Je na vás či si budete chcieť užiť ubytovanie v pulzujúcom centre Dubaja alebo pokoj niekde na ľudoprázdnej pieskovej pláži vzdialenej od toho najväčšieho ruchu tejto globálnej metropoly. Obe želania radi splníme.
V Dubaji žijeme už 8 rokov, no sme Slováci. Počas dovolenky sa tak nemusíte báť žiadnej jazykovej bariéry. Kedykoľvek vám rýchlo a efektívne pomôžeme, nech už potrebujete zariadiť čokoľvek. Znalosť prostredia a nadštandardné vzťahy s domácimi sú výhodou, ktorú vám nikto iný neponúkne. Využite benefity, ktoré vám ponúkame.
Trojizbový apartmán
Dvojizbový apartmán

Choďte do toho, dovolenku v Dubaji máte na dosah

Pozrite si ponuky všetkých spoločností, ktoré sme vám predstavili a sami uvidíte, že dovolenka v Dubaji nie je nesplniteľný sen. Stačí iba chvíľu hľadať a vďaka dokonalému prepojeniu spomenutých firiem objavíte výhodné letenky, nájdete si lacné ubytovanie a tam aj naspäť pocestujete TOP prepravcom za ceny z ríše zázrakov.
Na takéto ponuky sa nehovorí nie. Zbaľte si kufre, za chvíľu vám to letí do Dubaja!

Obchodníci s dažďom nad Dubajom

Obchodníci s dažďom nad Dubajom

Poručíme větru, dešti, kdy má pršet a kdy vát...
Burj Al Arab

Burj Al Arab

Snáď neexistuje nič čo by Dubaj vo svete reprezentovalo viac než nádherný hotel Burj Al Arab.